Tijdens het kunst- & cultuurweekend in Dalfsen staat ons bloemenerf in het teken van kunst en creativiteit. Wandel door de bloemen- en beeldentuin en ontdek prachtige werken van diverse kunstenaars, verspreid over het erf en zelfs in onze vijver.
Dit weekend zijn kunstenaars zelf aanwezig om te vertellen over hun werk en laten zij tijdens demonstraties zien hoe hun creaties ontstaan. Wie zelf aan de slag wil, kan deelnemen aan inspirerende workshops. Tussen bloemen, natuur en kunst ontstaat zo een bijzondere plek om te inspireren en je te laten verrassen. Gratis toegang.
Door schapenwol te vilten tot stof en deze met bladeren te bedrukken via de ecoprinttechniek, ontstaan bijzondere jasjes, sjaals en kledingaccessoires.
Geïnspireerd door de flora en de bedreigingen van de natuur wordt oud textielmateriaal en wol nieuwe 2d, 3d en draagbare kunst.
Textielkunst in vilt, geïnspireerd op de natuur, variërend van kleding en accessoires tot wandobjecten. De collectie “Tulipan” draait om kleur, textuur en vorm.
Unieke Kledingstukken, Sjaals en Objecten van Vilt en Zijde. Veel zelf geverfde materialen en restmateriaal gebruikt.
Expositie en gratis minworkshop om de techniek van afdrukken van bladeren op papier stof en vilt, zelf te zien en te ervaren. 100% natuurlijk.
Inspirerende ideeën?
Heb je vragen of zoek je contact met het bestuur?
Stuur dan een mailtje naar: [email protected].
Of bel: 06 28 33 97 98
(Paulien Tempelman is de contactpersoon)
Wil je op de hoogte blijven van onze activiteiten?